KONST / Litografier / Färglitografi 12809413
nr 1280 9413
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Färglitografi, 2 st, 50 upplaga. Signerad. Bladets mått: 75x57, lösa blad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 20:45:06
5/10 22:54:43
150 kr
7/10 19:50:01
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks